Albanian  Linja e prodhimit Lollipop, linja e prodhimit të gjel sheqerit, linja e lëngëzimit të karamele në Kinë

Linja e prodhimit Lollipop, linja e prodhimit të gjel sheqerit, linja e lëngëzimit të karamele në Kinë
Linja Lollipop prodhimi, top prodhimit gjel sheqeri line, ylber Lollipop linjë prodcution në Kinë
Ne kryesisht prodhim pasticerie, çokollatë, ushqim të përpunimit të ushqimit dhe makineri paketimit për tregun global, me ISO, certifikatë CE, cilësi më të mirë, shërbim më të mirë dhe çmim konkurrues.
Përshkrimi nga Prodhuesi

Seri është një linjë automatike prodhimi për gjel sheqeri me top me kapacitet të lartë që është i përbërë nga rul grumbull, sizer litar, makina formë gjel sheqeri formë, dridhje frigorifer dhe makinë paketim. Merr përparësitë e efikasitetit të lartë të prodhimit dhe shkallës së ulët të defektit. Paketa e gjel sheqeri përfshin paketën e rrotullimit dhe llojin e jastëkut.

TIPARET

1. vazhdimisht vakum tenxhere, të garantuar cilësinë e masave të sheqerit
2. Makina speciale e formimit është më e mirë për mbushjen qendrore
3. Kapaciteti mund të jetë nga 300 në 400 kg / orë
4. Struktura sanitare e projektuar
5. Filler të ndryshme, sizer litar dhe ish-punë së bashku automatikisht
6. Forma të ndryshme karamele mund të bëhen me moulda të ndryshme
7. Një efekt më i mirë i ftohjes është i disponueshëm nga sistemi konvergjent dhe ftohës
8. Lollipop mund të bëhet kur ish-gjel sheqeri është vendosur në vend të ish karamele vështirë.

PARAMETRI TEKNIK
Kapaciteti prodhues: 2.5-4 ton / 8 orë
Rryma e serisë Fuqia totale: 4.75kw Pesha: 450kg Dimension: 2100 * 600 * 1150mm
Sizer litar Fuqia totale: 3.3kw Pesha: 430kg Dimension: 1400 * 800 * 1300mm
Lollipop Formulimi Machine Machine Fuqia totale: 2.2kw Pesha: 1100kg Dimension: 1500 * 1000 * 1200mm
Ngjitje makine Fuqia totale: 0.55 Pesha: 50kg Dimension: 3300 * 400 * 600mm
Shtatë shtresa dridhje frigorifer: Fuqia totale: 1.5kw Pesha: 400kg Dimension: 2600 * 1300 * 2200mm

Beijing Xinmei International

Website: http://www.bjxmgj.net

Add.:Rm.1802 Tower C, Qingcheng Garden, Daxing District, Beijing, China

Tel: +86 10 69222660

Mobile: +86 18513856000 (Wechat)

Email: bjxmgj_01@126.com

Contact Person: Veronica Yu (Vice President and Intl. Dept. Mngr)


北京信美国际

地址:北京市大兴区清城名苑C座1802室

电话:86 10 69222660

手机:86 185 1385 6000(微信同步)

邮箱:bjxmgj_01@126.com

联系人:于女士(副总/国际部经理)